• Laboratoria Przyszłości

• Szkoła Podstawowa w Burgrabicach wzięła udział w rządowym programie „Laboratoria Przyszłości” i otrzymała wsparcie finansowe w wysokości 30 tys. złotych na zakup sprzętu rozwijającego szkolną infrastrukturę. Wybraliśmy sprzęt w ramach dwóch głównych kategorii: robotyka oraz sprzęty gospodarstwa domowego. Zakupiono m.in. drukarkę 3d, aparat fotograficzny, roboty edukacyjne Dash, zestaw oświetleniowy, pociąg Intelino, multifunkcyjne urządzenie kuchenne HendiChef, krosna tkackie i wiele innych.

Wszystkie sprzęty są regularnie wykorzystywane na zajęciach edukacyjnych, rewalidacyjnych oraz podczas imprez i wydarzeń szkolnych, o czym często informujemy na naszej stronie internetowej oraz szkolnym facebooku.