W środę 25 czerwca, z inicjatywy Paweł Szymkowicz Burmistrz Głuchołaz, już po raz dwudziesty czwarty odbyła się uroczystość wyróżnienia uczniów, którzy w roku szkolnym 2025/2026 osiągnęli najlepsze wyniki w nauce tj. średnią ocen 5,0 lub wyżej oraz wzorowe zachowanie. Nasi uczniowi zostali nagrodzeni stypendiami ufundowanymi przez stowarzyszenie prowadzące naszą szkołę.
Wszystkim serdecznie gratulujemy!
