• Tylko nie hazard!

• "Hazard - nie daj się wciągnąć" to tytuł warsztatów dla uczniów klas 7 i 8. Pozyskana wiedza na pewno się przyda i pomoże uniknąć w przyszłości kłopotów.

• Pasowanie na ucznia

• Nasi pierwszoklasiści są już prawdziwymi uczniami. Dzisiaj odbyło się pasowanie, podczas którego nasi najmłodsi koledzy najpierw udowodnili, że zasługują na miano ucznia, a potem zostali przez panią dyrektor oficjalnie pasowani.

• Nasi karatecy

• Nasi karatecy wystartowali tym razem w Pucharze Mistrza Karate Tradycyjnego. A ponieważ w tej dyscyplinie są bardzo dobrzy, sukces był gwarantowany.

• Wycieczka do kina

W dzień Chłopaka klasy starsze wybrały się na wycieczkę do kina. Atrakcji było sporo, a szczególnie podobał się spacer po Nysie i wyprawa do McDonalds'a.

• Dzień Chłopaka

• Dzień Chłopaka był prtekstem do zorganizowania ciekawej wycieczki przyrodniczej. Uczniowie klas I-VI udali się do Pokrzywnej, gdzie ogladali alpaki. Te miłe zwierzątka są bardzo towarzyskie i świetnie bawiły się z wycieczkowiczami.

• Europejski Dzień Języków Obcych

W naszej szkole obchodziliśmy Europejski Dzień Języków Obcych. Dla klas V-VIII zostało przygotowane biegające dyktando, a klasy I-IV wykonywały ilustrowane słowniki angielsko-niemieckie. zabawa była świetna!

• Wybieramy samorząd

• W nowym roku szkolnym wybieramy nowy zarząd Samorządu uczniowskiego. Kandydaci zakończyli już akcję wyborczą, a teraz czas na głosowanie. Wygrywają oczywiście najlepsi.

• Dzień Kropki

• Każdy umie namalować kropkę, a więc każdy ma talent - takie jest przesłanie Dnia Kropki. W naszej szkole także mamy różne taleny i ich to właśnie poszukiwaliśmy.

• Karate

• Mistrzostwa Polski Karate to nie lada wydarzenie. Tym razem uczestnikami zawodów byli nasi uczniowie. Gratulujemy świetnego występu.

• Spotkanie z pisarzem

• Spotkanie z pisarzem to niecodzienne wydarzenie. Nasi uczniowie mieli okazję spotkać się z Grzegorzem Kasdepke, autorem poczytnych książek dla dzieci. Może rozmowa z nim zainspiruje kogoś do pracy twórczej.

• Rozpoczęcie roku szkolnego

• Nowy rok szkolny przed nami. Znów 10 miesięcy pracy, by zasłużyć sobie na wakacje. Do szkoły wracamy jednak uśmiechnięci i wypoczęci. Wspominamy wakacyjne przygody i witamy się z przyjaciółmi.

• Koniec roku!

• Kolejny rok szkolny dobiegł końca. Z radością przybyliśmy na rozdanie świadectw i nagród. Po 10 miesiącach nauki czas na wakacje. Przed nami zasłużone wakacje!

• Zdrowo i kolorowo

• Wszycy lubią zajęcia kulinarne, a szczególnie jeśli odbywają się w szkole. W tym roku pichciliśmy pod hasłem "Zdrowo i kolorowo". Wszystkie potrawy były wyśmienite, a ich twórcy przeszczęśliwi.

• Klasy starsze na pikniku

• Zdalne nauczanie pozbawiło nas wielu atracji, pora więc nadrobić straty. Klasy starsze wybrały się na piknik. Piękna pogoda i wspólne zabawy pozwoliły na chwilę zapomnieć o pandemii.

• Konkurs literacki

• "Świat zdalnego nauczania" to nazwa konkursu literackiega, na który nasi uczniowie przygotowali prace. Wszystkie były piękne, ale największy sukces odniowsła A. Hutyra. Jej praca została wyróżniona, a uczennica otrzymała dyplom i nagrodę.

• Wycieczka do indiańskiej wioski

• Koniec roku szkolnego to czas wycieczek. Tym razem wybraliśmy się do Haciali, czyli indiańskiej wioski. W wycieczce uczestniczyli uczniowie klas I-IV. Zabawa była przednia.

• Dzień Dziecka

• Najpiękniejszy dzień w roku- 1 czerwca, czyli Dzień Dziecka. Aby przyjemnie spędzić tę uroczystość, zorganizowaliśmy w szkole różne atrakcje. Był piknik, rysowanie kredą, zabawy na świeżym powietrzu i puszczanie baniek baniek. Dla osłody i ochłody znalazły się też lody.

• Op@lskie dla podstawówek - zdalne nauczanie zbliża

• W marcu nasza szkoła otrzymała komputery od marszałka województwa opolskiego w ramach programu Op@lskie dla podstawówek- zdalne nauczanie zbliża. Bardzo dziękujemy i informujemy, że  zostaną wykorzystane podczas lekcji zdalnych

• Pierwszy Dzień Wiosny 2021

• Uczniowie młodszych klas zrobili ekologiczną Marzanne oraz gaik i zgodnie z tradycją głośno, hałaśliwie przeszli sie w poblizu szkoły, aby przegonić zime a powitac wiosnę.